معرفی مراقبت های ورزشی

ورزش یکی از بهترین اقدامات در جهت پیشگیری از بسیاری از بیماری های مزمن و ارتقا سلامت بدن می باشد چرا که کم تحرکی از نظر سازمان بهداشت جهانی (Who) به عنوان چهارمین ریسک فاکتور برای مرگ و میر در جهان شناخته می شود و ریسک ابتلا به بسیاری از بیماری ها از جمله دیابت نوع دو، سرطان ، بیماری های قلبی و عروقی و پوکی استخوان را افزایش می دهد .

در بخش ورزش اپلیکیشن ویزیوکر بهترین مربیان ورزشی آنلاین و متخصصان فیزیولوژی ورزشی و حرکات اصلاحی حضور دارند تا برای رسیدن شما به تناسب اندام ، برنامه تمرینی متناسب با فیزیک و شرایط شما را طراحی کنند .

پس از ورود به قسمت ورزشی اپلیکیشن ویزیوکر پرونده پزشکی کامل و دقیق برای شما تشکیل میشود.

قبل از دریافت برنامه تمرینی ، امکان مشاوره  آنلاین تخصصی با سرمربی ورزشی تیم ویزیوکر برای شما فراهم شده تا بتوانید بر اساس اهداف و نیاز های خود بهترین مربی خصوصی را انتخاب کنید.

بعد از تماس تصویری با مربی خود برنامه تمرینی شخصی سازی شده برای شما ارسال میشود.

برنامه های ورزشی به گونه ای توسط متخصصان تنظیم می شوند تا شما بتوانید به راحتی تمرین در منزل اصولی و لذت بخشی را تجربه کنید.

علاوه بر اینکه تمام ویدئوهای مربوط به حرکات ورزشی در اختیار شما قرار می گیرد ، در صورت تمایل مربیان ورزشی به صورت خصوصی و آنلاین همراه شما خواهند بود تا نحوه اجرای صحیح حرکات ورزشی را نیز به شما آموزش دهند و امکان ایجاد آسیب های احتمالی را به حداقل برسانند .

در طول دوره ورزشی ، قابلیت تماس متنی (چت) با مربی ورزشی و یا متخصص حرکات اصلاحی برای شما فراهم شده تا در صورت وجود سوال و یا آسیب های احتمالی در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود .

پس از پایان دوره ، روند انجام دوره ورزشی و میزان پیشرفت و موفقیت شما در رسیدن به اهدافتان به طور دقیق مورد ارزیابی و تحلیل قرار گرفته و نمودار آن در اختیار مربی مربوطه قرار خواهد گرفت.