روانپزشکی

باتوجه به این موضوع که در سراسر دنیا میلیون ها نفر با اختلالات روانی و رفتاری دست و پنجه نرم می کنند و این اختلالات عملکرد و زندگی روزانه آنان را تحت تاثیر قرار می دهد ، بهره مندی از خدمات روان پزشکی بسیار پر اهمیت هست.

افراد به روان پزشکان به دلایل مختلفی نیاز دارند . این مشکلات می توانند ناگهانی باشند : مثل حمله های عصبی ، افکار توهمی ، فکر به خودکشی ، شنیدن صداهای غیرواقعی و یا مشکلات طولانی مدت باشند مثل : احساس ناراحتی و افسردگی ، اسکیزوفرنی ، بیماری دوقطبی ، ناامیدی و بی انگیزگی ،اضطراب و .. که زندگی را در تمام جنبه ها و زمینه ها مختل می کنند .

اپلیکیشن ویزیوکر دسترسی شما را به بهترین متخصصان روان پزشکی ممکن کرده تا بتوانید به سادگی و در منزل ، با متخصصان روان پزشکی مشاوره تصویری آنلاین داشته باشید.

اولین قدم در قسمت روان پزشکی ، تشکیل پرونده کامل و دقیق پزشکی به منظور کاهش اشتباهات احتمالی است.

از دیگر نقاط قوت اپلیکیشن ویزیوکر میتوان علاوه بر حضور بهترین متخصصان روان پزشکی ، به امکان انتخاب روان پزشک براساس پروفایل آنها در اپلیکیشن اشاره کرد.

بعد از دریافت مشاوره روان پزشکی آنلاین ، این امکان وجود دارد تا شرح حال و تمام حالات روحی خود را به صورت روزانه در اپلیکیشن ویزوکر ثبت کنید تا به پزشک مربوطه منتقل شود.

در تمام طول دوره درمانی ، پشتیبانی ویزیوکر همراه شماست تا تمام نگرانی ها و سوالات شما را برطرف نماید.

در صورت وجود هرگونه سوالات احتمالی درباره تداخلات دارویی و مصرف داروها ، امکان مشاوره پزشکی با تیم مدیکال (دارو سازان) ویزیوکر برای شما فراهم شده است.

در قسمت روان پزشکی اپلیکیشن ویزیوکر ، تعداد زیادی پرسشنامه تخصصی و کارآمد وجود دارد تا به صورت دوره ای در اختیار شما قرار گرفته و میزان موفقیت شما در دوره را ارزیابی و مورد بررسی قرار دهد.

تمامی ارزیابی ها و تحلیل ها در پروسه  درمانی در اختیار پزشک شما قرار می گیرد تا پزشک در دوره های بعدی با اطلاعات کامل تری همراه شما باشد.

عدم توجه به نشانه ها و علائم  اختلالات روانی و پی نگرفتن اقدامات درمانی مناسب، باعث روبرو شدن فرد با عواقب شدید تری می شود . بر همین اساس، لازم است که با مشاهده کوچک ترین نشانه ای، جهت تشخیص و اقدام درمانی مناسب، با یک روان پزشک باتجربه در ارتباط باشید.