روانشناسی

در دنیا بسیاری از افراد جهت پرداختن به احساسات و مشکلات خارج از اختیار از جمله : مسائل زناشویی یا روابط عاطفی، مشکلات خانوادگی، از دست دادن شغل، مرگ عزیزان، افسردگی، اضطراب، فرسودگی روانی و سوء مصرف مواد نیازمند کمک هستند.

این صدمات و تشویش‌های زندگی روزانه، در پاره‌ای از اوقات می‌توانند ناتوانی‌های چشمگیری را سبب شوند و گاهی‌ اوقات برای رفع این مشکلات به شخص آموزش‌دیده و یا متخصص نیاز داریم. روانشناسان از طریق روان درمانی، به میلیون‌ها افراد در تمامی سنین کمک می‌کنند تا به ساختار روانی سالم و بهداشت روان برسند.

شما میتوانید در بخش روان شناسی اپلیکیشن ویزیوکر بعد از تشکیل پرونده کامل و دقیق پزشکی ، از میان بهترین متخصصان روان شناسی ، مشاور مورد نظر خود را برگزینید.

بعد از انتخاب مشاور، در زمان ملاقات انتخابی خود با روانکاو مربوطه در ارتباط باشید و با ایشان مشاوره تصویری آنلاین داشته باشید .

مشاوران روانشناسی تیم ویزیوکر در تمامی جنبه های اختلالات روانی از جمله : اضطراب ، استرس ، افسردگی ، مشکلات خواب ، مشکلات عاطفی و زناشویی ، اختلالات خوردن ، پرخوری عصبی و … بهترین مشاوره  روان شناسی آنلاین و راهکارها را به شما ارائه میدهند و با شما در مسیر رسیدن به سلامت  روان همراه خواهند بود.

بعد از دریافت مشاوره آنلاین روان شناسی ، این امکان وجود دارد تا شرح حال و تمام حالات روحی خود را به صورت روزانه در اپلیکیشن ویزوکر ثبت کنید تا به پزشک مربوطه منتقل شود.

در تمام طول دوره روان درمانی ، پشتیبانی ویزیوکر همراه شماست تا تمام نگرانی ها و سوالات شما را برطرف نماید.

در قسمت روانشناسی اپلیکیشن ویزیوکر ، تعداد زیادی پرسشنامه تخصصی و کارآمد وجود دارد تا به صورت دوره ای در اختیار شما قرار گرفته و میزان موفقیت شما درهر دوره را ارزیابی و مورد بررسی قرار دهد.

تمامی ارزیابی ها و تحلیل ها در پروسه روان درمانی در اختیار مشاور شما قرار می گیرد تا روانکاو در دوره های بعدی با اطلاعات کامل تری همراه شما باشد.

علاوه بر تمام قابلیت های ذکر شده امکان مشاوره پزشکی-داروئی با تیم مدیکال ویزوکر (داروسازان) برای شما فراهم شده تا پاسخ سوالات احتمالی خود درباره مصرف دارو ها را نیز دریافت کنید.