تغذیه

تغییر سبک زندگی و ماشینی شدن آن , تمایل افراد را نسبت به غذاهای آماده و پرکالری بیشتر کرده و کاهش فعالیت بدنی و کم تحرکی را به دنبال دارد که این دو عامل اثرات سوئی بر سلامت افراد گذاشته و ریسک ابتلا به بیماری های مزمن از جمله : افزایش سطح کلسترول و چریی , بالارفتن فشار خون , مشکلات قلبی و عروقی , دیابت , کبد چرب , تجمع چربی در اطراف شکم و پهلو و …. را افزایش میدهند .

با پیروی از یک رژیم غذایی که توسط متخصص تغذیه تنظیم شده باشد میتوان علاوه بر رسیدن به وزن ایده آل ، سلامت جسم و روان را نیز حفظ نمود.

اپلیکیشن ویزیوکر این امکان را برای شما فراهم کرده تا در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به خروج از منزل به بهترین متخصصان تغذیه به صورت آنلایندسترسی داشته باشید و با آنها مشاوره تصویری آنلاین برقرار کنید و برنامه غذایی خود را دریافت کنید.

متخصصان تغذیه تیم ویزیوکر براساس  شاخص توده بدنی ، پارامتر های آزمایشگاهی ، علائق و سلایق فردی ، میزان فعالیت بدنی ، بیماری های زمینه ای ، ژنتیکی و داروهای مصرفی و … مناسب ترین برنامه غذایی را برای شما طراحی و در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنند.

برخی از وجه تمایزات  بخش تغذیه اپلیکیشن ویزیوکر با سایر اپلیکیشن های موجود :

 • تشکیل پرونده کامل و دقیق پزشکی به منظور کاهش احتمال اشتباهات پزشکی
 • امکان انتخاب یکی از متخصصان تغذیه از میان بهترین متخصصان ، پس از مطالعه اطلاعات موجود در پروفایل آنها
 • متخصصان تغذیه ویزیوکر علاوه بر رژیم های آنلاین کاهش و افزایش وزن ، رژیم های غذایی مناسب : ورزشکاران ، کودکان و نوجوانان ، سالمندان ، خانم های باردار و شیرده ، افراد دارای بیماری های خاص و … را برای تمامی گروه ها به بهترین و اصولی ترین شکل ممکن تنظیم می کنند.
 • رژیم غذایی آنلاین ویزیوکر توسط بهترین متخصصان تغذیه و براساس شرایط و نیازهای شما طراحی شده و کاملا شخصی سازی شده هستند.
 • در صورت تمایل ، برنامه غذایی توصیه شده توسط پزشک شما ، با بهترین کیفیت توسط تیم ویزیوکر آماده سازی و ارسال می گردد.
 • بعد از دریافت برنامه غذایی خود و اجرای آن ، می توانید در اپلیکیشن ویزیوکر شرح حال روزانه خود از جمله علائم  روحی و جسمانی شامل : سردرد ؛ مشکلات گوارشی ، بی حالی و ضعف و … را وارد کرده و پزشک خود را از این علائم آگاه سازید.
 • در طول دوره رژیم درمانی ، پشتیبانی و فالوآپ تخصصی تیم ویزیوکر همراه شماست تا به تمامی سوالات و نیازهای شما پاسخگو باشد و بهترین راهنمایی ها را برای اجرای بهتر رژیم غذایی به شما ارائه دهد.
 • اگر به هر دلیلی نتوانستید بعضی از وعده های غذایی را مطابق رژیم غذایی خود دریافت کنید ؛ در قسمت کالری شماری اپلیکیشن ویزیوکر غذای جایگزین را انتخاب کنید تا کالری اضافی که دریافت کرده اید در عملکرد این دوره شما ثبت شود و در تنظیم رژیم های غذایی بعدی به پزشک شما کمک کند.
 • بعد از پایان هر دوره ، روند رژیم درمانی شما تحلیل و آنالیز شده و نتایج و نمودار تغییرات وزنی شما برای پزشک مربوطه ارسال می شود تا میزان موفقیت و پایبندی شما به رژیم غذایی ارزیابی شود.
 • امکان مشاوره پزشکی – دارویی با تیم مدیکال ویزیوکر متشکل از داروسازان و کارشناسان تغذیه به منظور پاسخ به سوالات احتمالی شما در مورد تداخلات غذا-دارو ، دارو-دارو و نحوه مصرف داروها نیز برای شما فراهم شده است.
 • یکی دیگر از قابلیت های موجود در اپلیکیشن ویزیوکر ، تنظیم یادآور جهت یادآوری زمان مصرف داروها ، انجام آزمایشات و زمان ملاقات با پزشک است.

تمام تلاش ما در تیم ویزیوکر کمک به شما در رسیدن به سلامت و تناسب اندام ، بالا بردن کیفیت زندگی و میزان رضایت از زندگی شماست.